פירוט המוצרים החדשים


BLUE

משקה אנרגיה תערובת אנרגיה שמספקת שעות של אנרגיה טבעית, ארוכת טווח, ללא תופעות לוואי שליליות. מלווה בקלות את אורך החיים הפעיל שלך,משאיר אותך רגוע וערני במהלך היום,נותן 6-7 שעות של פוקוס (לא רק לחדר כושר). התערובת הייחודית של בלו מגבירה כוח וסיבולת ברמה התאית, מגדילה גם את החוסן וגם את הביצועים.נוגדי החמצון רבי עוצמה בסייעים להגן על הגוף מפני רדיקלים חופשיים, בעוד חומציות טבעית מצמחים מגבירה את חילוף החומרים, מקצרת את זמן התאוששות השרירים ומעכבת את הדלקת, מה שהופך את תערובת הבלו לתוספת המושלמת לשגרת היום שלך. האריזה מכילה 30 שקיקי אבקה של בלו מסיסה במים, נוחים לשימוש.

להסבר אודיו על המוצר עם ד"ר בקי מאייס באנגלית לחץ כאן>>

NONI

משקה פרי הנוני מכיל נוגדי חמצון רבי עוצמה שמסייעים לשמור ולתמוך במערכת חיסונית בריאה. תערובת אבקה מסיסה במים רבת עוצמה של פרי הנוני, אננס וענבים, מסייעת לשמור על היעילות של איברים, במיוחד את היעילות של מערכת העיכול והדם. תוסף אורגני טבעי זה הינו אנטי בקטריאלי ואנטי פטרייתי, מספק חומרים מזינים וחיוניים לבריאות השער והאור ומשפר את הבהירות המנטלית. האריזה מכילה 30 שקיקי אבקה מסיסה במים.

להסבר אודיו על המוצר עם ד"ר בקי מאייס באנגלית לחץ כאן>>

PLEASUR

PLEASUR הוא חומר סיכה שנועד להגביר את תגובה המינית של נשים מכל הגילאים. ג'ל היפו אלרגני על בסיס מים זה פותח על ידי גינקולוג ד"ר רונלד ג'תומפסון לתפקד כסיוע אותנטי במשחק מיני. נשים שמשתמשות בו דיווחו על רגישות גבוהה, תגובה מינית חזקה ומהירה יותר ואורגזמה אינטנסיבית יותר. כלי עזר אמיתי למשחק מקדים, מציל זוגיות.

להסבר אודיו על המוצר עם ד"ר בקי מאייס באנגלית לחץ כאן>>